❤ 20 jaar ervaring ❤ Meer dan 50.000 AED's geleverd ❤ Wij krijgen een 9,7 van onze klanten
Schiller FRED easy life semi-automaat
De unieke bifasische Multipulse Biowave® is door zijn gecontroleerde energieverdeling zeer effectief en hartspier sparend.
De Schiller FRED easy life semi-automaat is een AED van categorie 1. Deze AED mag door iedereen gebruikt worden en is geschikt voor publiekelijke plaatsing.
Klik hier voor de volautomatische uitvoering
De unieke bifasische Multipulse Biowave® is door zijn gecontroleerde energieverdeling zeer effectief en hartspier sparend. Er is voor een succesvolle defibrillatie slechts 1/3 van de energie nodig die anders gebruikt zou worden met een monofasische defibrillator. De energiewaarden passen zich automatisch aan naargelang er elektroden voor kinderen of volwassenen gebruikt worden. Met deze nieuwe, voorzichtige manier van defibrilleren wordt de overlevingskans na een opgelopen hartstilstand aanmerkelijk verbeterd.
Dit is een AED van categorie 1. Deze AED mag door iedereen gebruikt worden, bevat geen scherm om het hartritme te volgen en kan niet omgeschakeld worden naar manuele modus om zelf een schok te geven.
Bij bestelling krijgt u:
Enkele kenmerken van de FRED (First Responder External Defibrillator) Easy Life:
![]() |
|
Product | Schiller FRED easy life semi-automaat |
---|---|
SKU | 1-58-9501 |
Fabrikant | Schiller |
Vol- of halfautomaat | Halfautomaat |
Garantie | 10 |
Afmetingen | 23 x 22 x 7 cm |
Extra functies | Aangepast reanimatieprotocol voor kinderen, Pacemaker detectie, Neemt geluid op tijdens gebruik, De gebruiker kan CPR-gegevens ophalen |
Scherm | Zwart-wit |
Kwaliteitslabel | CE |
IP score | 54 |
Inclusief tas | Nee |
Lifespan of battery | ca. 5 jaar |
Levensduur elektroden | ca. 2,5 jaar |
Reanimatie feedback | Audio, Metronoom, Tekst op een scherm |
Gewicht | 1.600000 |
Vergelijk onze verschillende onderhoudsplannen en kies het onderhoudsplan dat het beste bij u past. Klik hier voor alle onderhoudsplannen.